Spectral sequences on Sasakian and cosymplectic manifolds

  1. Chinea, D. 1
  2. De León, M. 2
  3. Marrero, J.C. 1
  1. 1 Universidad de La Laguna
    info

    Universidad de La Laguna

    San Cristobal de La Laguna, España

    ROR https://ror.org/01r9z8p25

  2. 2 Instituto de Física Fundamental
    info

    Instituto de Física Fundamental

    Madrid, España

Revista:
Houston Journal of Mathematics

ISSN: 0362-1588

Ano de publicación: 1997

Volume: 23

Número: 4

Páxinas: 631-649

Tipo: Artigo

Fonte de datos: Scopus