Cesàro bounded operators in Banach spaces

  1. Bermúdez, T. 1
  2. Bonilla, A. 1
  3. Müller, V. 2
  4. Peris, A. 3
  1. 1 Universidad de La Laguna
    info

    Universidad de La Laguna

    San Cristobal de La Laguna, España

    GRID grid.10041.34

  2. 2 Academy of Sciences of the Czech Republic
    info

    Academy of Sciences of the Czech Republic

    Praga, República Checa

    GRID grid.418095.1

  3. 3 Universidad Politécnica de Valencia
    info

    Universidad Politécnica de Valencia

    Valencia, España

    GRID grid.157927.f

Revista:
Journal d'Analyse Mathematique

ISSN: 1565-8538

Ano de publicación: 2020

Volume: 140

Número: 1

Páxinas: 187-206

Tipo: Artigo

Exportar: RIS
DOI: 10.1007/s11854-020-0085-8 SCOPUS: 2-s2.0-85083798906 GOOGLE SCHOLAR
Fonte de datos: Scopus