Procedimientos de resolución de problemas aditivos con números negativos

  1. Antonio Martinón Cejas
  2. Alicia Bruno Castañeda
Revista:
Enseñanza de las ciencias: revista de investigación y experiencias didácticas

ISSN: 0212-4521

Ano de publicación: 1997

Volume: 15

Número: 2

Páxinas: 249-258

Tipo: Artigo

DOI: 10.5565/REV/ENSCIENCIAS.4180 DIALNET GOOGLE SCHOLAR lock_openDDD editor

Outras publicacións en: Enseñanza de las ciencias: revista de investigación y experiencias didácticas

Indicadores

CIRC

  • Ciencias Sociais: B